tütün çeşitleri

Sahibinden Tütün

Sahibinden Tütün

Tütün son zamanların gözde keyif bitkisi olarak heryerde satılmaya başlandı. Sigara içinde saklı olan tütün artık sigaradan dışarı çıkarılarak belli yerlerde yasal prosedürler sağlandıktan sonra açıkta da satılmaya başlandı. Artık her yerde elde edebileceğimiz tütünlerin yanı sıra artan tütün çeşitleri arasında insan sağlığına en az zarar veren tütün bulma arayışı içine giren arkadaşlar sahibinden ve ya artık yerinden tütün bulma arayışı içinde bulunmuşlardır.

Sahibinden veya yerinden tütün alınacak yer adııyaman tütün çiftçileridir bu çiftçiler kendi ürettikleri ürünleri direk kendi mahsulleri olarak herr hangi bir komisyon karşılığı olmadan ilk elden tütün severlerle buluşturma gayesi içerisine girmiş durumdalar bizlerde bu amaçlarını görerek onları tek çatı altında birleştirip TÜTÜN ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ adı altında bir kuruluşla tütün severlerin hizmetine sunduk  bun hizmet her zaman içindaha kaliteli ve daha ucuz bir organik tütün sunmak ve bu tütünleri en taze en temiz şekilde ilk elden tüketiciye sunmaktır.

Çok büyük özen ve emekle hazırlanan aduyaman tütünleri ve çelikhan tütünleri gerçek tütün ekici belgesine sahip çiftçiler tarafından üretilip tüketiciye sunulmakta hem üretici çiftçiye hemde ülke ekonomisinin kalkınmasına büyük bir katkı sağlamaktadır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.