tütün çeşitleri

Tütün Sparişi

TÜTÜN SİPARİŞİ

Bir tütün satın almak ve tütün hakkında bilgilendirme sitesi olarak size hizmet verdiğimiz www.eniyitutun.com  tütün satışı resmi sitemizle sizlere her gün daha çok bilgi hizmet sunma gayesiyle çalışmaktayız. Sitemizde kolay erişilebilir başlıklar ve görsellerle desteklediğimiz tütün çeşitleri o çeşit hakkında oluşturduğumuz notlar ile tütün tüketicisinin bir çok ihtiyacını karşılamak amaçlı bilgiler ile sitemizi her gün güncelleyip hizmet veriyoruz.

Kullanıcılarımız sitemizi ziyaret ettiklerinde güzel bir görsel efekt ile karşılaşmanın yanında tütün hakkında bilinmeyen bir çok bilgiye de ulaşmaktadırlar. Eğer daha detaylı bilgi almak isterlerse; parlaiment içimli, marlboro içimli, hafif içimli, sarımlık içimli ve küba içimli tütünler için iletişim hatlarımızı 7/24 arayıp gerek bilgi almak olsun gerekse spariş vermek konusunda her türlü bilgiye ulaşabilirler.

Sipariş  verdiğiniz ürünler kilogram ölçütünde özenle hazırlanıp ambalaja konduktan sonra eğer gün içerisinde saat 14:00 dan önce sipariş verilmişse aynı gün içinde güvenilir kargo firmalarına verilir, sonrasında sipariş edilmişse bir sonraki iş günü içinde özenle hazırlanıp kargolanır ve müşteri bilgilendirilerek yollanır.

Ürün ödemesi ise kargo şirketlerince kapıda tahsilatla alınarak müşterini yorulmaması sağlanmış olur. Kapsamlı ve detaylı bilgi için sitemizin içerisinde bulunan iletişim numaralarını arıyarak bilgilenmenizi ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermenizi tavsiye ederiz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.