olumsuz hava koşullarının tütün piyasası üzerindeki etkileri

Tütüne Çikolata Tadını Vermek

Tütüne Çikolata Tadını Vermek

Açıkta satılan tütünleri alırken en iyilerini orijinallerini  almak gerekmektedir. İyi olmayan tütünler cebimizi yakmanın yanında sağlığımıza da çok büyük zararlar vermektedir. Bu nedenle seçtiğimiz tütünlere dikkat edelim aldığımız tütünler bazen damak zevkimize uygun olmayabilir ama bunu kulanamam demeyelim, aldığımız adıyaman tütünleri eğer gerçek yerinden alınmışsa bu tütünler uzun süre saklanır ve bozulmaz sizlerde sevmediğiniz tadını değiştirebilirsiniz içine çikolata aroması verbilirsiniz nasıl mı?

Tütüne çikolata tadı vermek oldukça kolay bir işlemdir. Eğer püf noktaları bilinirse aldığınız adıyaman tütününe çok güzel bir çikolata tadı verilebilir. Bizden ve ya başka bir yerden aldığınız adıyaman ve çelikhan açık tütünlerini normal içim dışında farklı tatlarda içmek isterseniz bizimle iletişime geçip fiyatları çok uygun olan aromalardan alabilirsiniz. Bu yolladığımız aromalar  50 gramlık bir ağırlığa sahiptir bunu aldıktan sonra elinizde bulunan 1 kg tütün ile iyice harmanlayıp bunu bir kaç gün boyunca hava almayacak şekilde kapatın daha sonra bu süre geçtikten sonra tütününüzü kontrol edin ve tadına bakın çok güzel bir içim tadı vermiş olucaktır.

Çikolatanın yanında bir çok aroma da katabilirsiniz. Bunlar ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.